Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka komercyjna, ul. Beskidzka

Beskidzka, Wieprz, małopolskie

  • 2 200 zł
  • 1 200 m²
  • 1,83 zł/m²

Zdjęcie

Kamil Kamionka

Skontaktuj się

Działka komercyjna, ul. Beskidzka

Beskidzka, Wieprz, małopolskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

2 200 zł

1 200 m²

1,83 zł/m²

Działka komercyjna, ul. Beskidzka

Zaktualizowane: 15 maja 2026

2 200 zł 1 200 m² 1,83 zł/m²

• Typ oferty: wydzierżawię działkę
  • Czynsz dzierżawny: 2 200 zł (1,83 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Media: prąd, woda

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do wynajęcia funkcjonalna, w pełni ogrodzona działka z dwoma magazynami o wymiarach 5 7 m (w tym jeden o powierzchni 35 m2). Szerokie bramy wjazdowe (3 m szerokości i 3 m wysokości), co umożliwia swobodny wjazd większych pojazdów.
Nieruchomość znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji- bezpośrednio przy głównej drodze Andrychów-Zator, tuż obok budynku przy ul. Beskidzkiej 112 w Wieprzu. (...)

Agent

Kamil Kamionka

508 266...

508 266 873

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Kamil Kamionka

508 266...

508 266 873

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej

zmień

Po godzinie: