Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom, ul. Kalinowa

Kalinowa, Wieprz, małopolskie

  • 2 249 000 zł
  • 220 m²
  • 10 222,73 zł/m²

Zdjęcie

Grzegorz Oleksiń...

Skontaktuj się

Dom, ul. Kalinowa

Kalinowa, Wieprz, małopolskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

2 249 000 zł

220 m²

10 222,73 zł/m²

Dom, ul. Kalinowa

Zaktualizowane: 22 maja 2026

2 249 000 zł 220 m² 10 222,73 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
7
Powierzchnia działki:
4 870 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
-

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

7

Powierzchnia działki:

4 870 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 2 249 000 zł (10 222,73 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 220 m², 7 pokoi (5 sypialni), 4 łazienki; stan: bardzo dobry
  • Budynek: dom wolnostojący
  •   technika budowy: murowana; materiał budowy: inne
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 4 870 m²
  •   dojazd drogą asfaltową, działka ogrodzona
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, strych
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, siła, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, kominek
  •   Internet
  • Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, rolety antywłamaniowe
  • Źródło: biuro nieruchomości: Doradca Nieruchomości, zaktualizowane: 22.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 108

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Dom w Wieprzu usytuowany jest na działce o powierzchni około 4870 m, zlokalizowanej w spokojnej, malowniczej okolicy zapewniającej prywatność i komfort mieszkania.
Działka jest lekko nachylona, co pozwala na ciekawe wykorzystanie przestrzeni wokół domu, z miejscem na ogród, taras oraz podjazd.

Opis domu zaczynamy od parteru:
Parter:
Na parterze znajduje się przestronna i funkcjonalna część dzienna. (...)

Agent

Grzegorz Oleksiński

696 816...

696 816 914

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

696 816...

696 816 914

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl