Hala Wieprz
Wieprz, małopolskie
- 9 900 000 zł
- 1 000 m²
- 9 900 zł/m²
Bogusław Mokwa
Skontaktuj się
Hala Wieprz
Wieprz, małopolskie
zaktualizowane:
5 maja 2026
Hala Wieprz
Zaktualizowane: 5 maja 2026
9 900 000 zł 1 000 m² 9 900 zł/m²
hala
produkcyjno-magazynowe
9 936 m²
-
Zobacz na mapie
Rodzaj budynku:
halaPrzeznaczenie:
produkcyjno-magazynowePowierzchnia działki:
9 936 m²Kondygnacje:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: budynek użytkowy na sprzedaż
- Cena: 9 900 000 zł (9 900 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Budynek: 1 000 m²
- hala; stan: bardzo dobry
- przeznaczenie produkcyjno-magazynowe
- Działka: 9 936 m²
- Źródło: biuro nieruchomości: Capital Invest, zaktualizowane: 05.05.2026
- numer ogłoszenia: CPI-HS-1724
Lokalizacja
- Adres: Wieprz, wadowicki, małopolskie
Opis nieruchomości
Nieruchomość składająca się z częsci socjalnej, biurowej o pow. 400 m2 i hali magazynowo- usługowej w pełni wyposażonej z dużym parkingiem o pow. 4000 m2. Idealna nieruchomość dla firmy z branży transportowej , spedycyjnej , handlowej.
Oferta wysłana z systemu BCK Galactica
Szanuj czas i pieniądze